694 404 828 Dostawa zaraz po zakupie Dostępność 24h na dobę

Podcast Zaplecze rozwojowe 10 - Testy psychologiczne - nie wszystko złoto co się świeci

0

Czy warto poświęcać czas na wykonywanie testów psychologicznych?... Czy one mówią o nas prawdę? ... Jak wykorzystać wyniki testu?  Jak zweryfikować czy dane narzędzie jest na prawdę testem, porządnym i wiarygodnym? Na te i kilka innych pytań odpowiadam w tym odcinku podcastu. 

Jestem psychologiem i czuję się odpowiedzialna za to, żeby narzędzia psychometryczne których używam były wiarygodne ale rynek oferuje nam tyle dobroci, że nie wiadomo na czym się skupić. Te kilka podpowiedzi jakie oferuję w odcinku pozwoli Ci zdecydować czy poświęcać czas na rozwiązanie kolejnego testu. 

Poniżej znajdziesz zdjęcia moich wyników testu Lumina Lerning - to taka ciekawostka ale też sposób na bliższe poznanie mnie.

Oto wynik ogólny- taki Splasch pokazujący generalnie jaka jestem - pomarańczowa można by rzec :)

 

A teraz wyniki w rozbiciu na poszczególne persony - czyli Naturalną, Codzienną i Przesadzoną, czyli to jak reaguję zazwyczaj, co robię kiedy mogę być najbardziej naturalna oraz kiedy jestem w trudnych momentach. Co ciekawe w tym trzecim wykresie widać, że w trudnych chwilach mnie nie ma ;) zwijam się i nie reaguję ... coś w tym jest :) 

 

Poniżej możesz posłuchać całego odcinka - a w komentarzu napisz jakie Ty masz doświadczenie z testami psychologicznymi i czy cenisz je sobie jako narzędzie wspierające rozwój. 

 

Komentarze do wpisu (0)

Zapisz się na Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać wartościowe treści dotyczące wspierania innych w rozwoju.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Szablon Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep internetowy Shoper.pl